Gotowe dekoracje ślubne na samochód

Jechać, ale czym?

W Poznaniu do wyboru jest wiele środków transportów, którymi można zajechać do ślubu. Dorożka, auta zabytkowe, limuzyny czy sportowe modele, rodem z filmów o Jamesie Bondzie. My natomiast posiadamy równie bogatą ofertę dekoracji samochodowych.

Klasa niemieckiego auta oraz styl włoskiego super-samochodu

Wszystko w dniu ślubu powinno być idealne i olśniewać, lecz jeśli nie chcą Państwo, by Wasza uroczystość stała się wspomnieniem kiczu i przesady, to bądźcie ostrożni przy wyborze dekoracji samochodów. Ten element weselny można łatwo zepsuć, dlatego polecamy się i proponujemy wspólne stworzenie stonowanej kompozycji. Nasi pracownicy to profesjonaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w organizacji wesel i w tworzeniu skomplikowanych dekoracji ślubnych oraz weselnych. Zapraszamy do naszego lokalu w Poznaniu.

Oryginalne dekoracje samochodów

Wielu Młodych, w dniu ślubu, chce się czymś wyróżnić – w Galerii Poznań mamy do zaoferowania ekstrawaganckie i nieszablonowe rozwiązania. Dla pozostałych, którzy pragną pozostać wierni klasyce – idealne będą stylowe dekoracje samochodowe, które dodadzą elegancji każdemu pojazdowi. A jeśli zależy Ci jedynie na delikatnych akcentach – wybierz spośród szerokiego asortymentu wstążek, kokardek oraz innych dodatków. Posiadamy nieograniczone możliwości tworzenia spersonalizowanych dekoracji.

GALERIA MODNY ŚLUB POZNAŃ – dekoracje samochodów.